Állásajánlatok

Home / Állásajánlatok

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

RECEPCIÓS CSOPORTVEZETŐ

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 2-3 éves 4*-os szállodában eltöltött gyakorlat
  • német és angol nyelvtudás
  • szállodai számítógépes programok ismerete (Hostware ismeret előny)
  • megbízható, precíz, igényes munka
  • vendégközpontú gondolkodás, csapatszellem

Jelentkezni a bzsolt@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 20 276 5733 -as telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

RECEPCIÓS

  • német és/vagy angol nyelvtudás szükséges
  • szakmai tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 20 276 5733 -as telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

MELEGKONYHAI SZAKÁCS – GYAKORLATTAL

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 30 665 6705-ös telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

FELSZOLGÁLÓ / PULTOS FELSZOLGÁLÓ / BÁROS

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 20 224 0512-es telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

SZOBAASSZONY

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 30 774 2322-es telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

USZODAMESTER

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a furdo@carbona.hu e-mail címen lehet.

GYÓGYTORNÁSZ, GYÓGYMASSZŐR ÉS FITNESS INSTRUKTOR

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 30 986 5929-es telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.

MŰSZAKI TERÜLETRE:

USZODAGÉPÉSZ, VÍZVEZETÉKSZERELŐ

Jelentkezni a hr@carbona.hu e-mail címen vagy a +36 20 665 1551-es telefonszámon lehet hétköznapokon, 8:00-16:00 között.